Akademik Kadro

Adı Soyadı Dahili Ofis E-Posta
Dr. Öğr. Üyesi Esra Hatice OĞUZ TAŞBAŞ
2410
C102
ehotasbas@29mayis.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Müge EKERİM AKBULUT
2115
C105
makbulut@29mayis.edu.tr

Ümraniye Elmalıkent Ana Yerleşkesi Ulaşım Bilgileri

Adres:
Elmalıkent Mah. Elmalıkent Cad. No:4 34764
Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: +90 216 474 08 60
Faks: +90 216 474 08 75

Metro sonrası yaya Ulaşım: Üsküdar Çekmeköy Metrosuna binilir, Ümraniye Çarşı durağında inerek 3 numaralı çıkıştan Tunaboyu sokağına çıkılır. (Ümraniye Kaymakamlığı ve Ümraniye Belediyesi çıkışı) Sağa dönerek Belediye, Kaymakamlık tabelaları takip edilir ve Fatih Sultan Mehmet Caddesi boyunca ilerlenip, sola dönerek Kaymakamlık ve Belediye yerleşkesine girilir. Yolun sonundan sola dönerek Kaymakamlık ve Belediye yerleşkesinden çıkılır. Sağa dönerek köprüden geçtikten sonra Elmalıkent Caddesi boyunca devam edilir. Yolun sonundan sola dönüp Üniversite Caddesi 150 metre kadar takip edilir. Solda tarafta bulunan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Elmalıkent Yerleşkesi’ne ulaşılır. Metro sonrası yaya Ulaşım

Elmalıkent Yerleşkesi İçin Duraktan Geçen Otobüsler

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesine otobüs ile nasıl gidilir? Aşağıdaki listede bulunan otobüs hatları üniversite yakınındaki duraklardan geçmektedir.

9 ** ADEM YAVUZ MAH. - ÜSKÜDAR
9K ** TAŞDELEN - KADIKÖY
9T ** ŞAHİNBEY – ALTUNİZADE METROBÜS
10 * Ü.EĞT.ARŞ.HASTANESİ - ATAŞEHİR / BOSTANCI
11 ** YENİDOĞAN - ALTUNİZADE METROBÜS
11A ** ALEMDAĞ - ÜSKÜDAR
11ÇB * KAVACIK / ÇAVUŞBAŞI - ÜMRANİYE
11ÜS ** SULTANBEYLİ - ÜSKÜDAR
11NM ** ÖZYEĞİN ÜNİ. – ALTUNİZADE METROBÜS
11K *** KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ - ÜSKÜDAR
13H * EVTAŞ BLOKLARI - ÜMRANİYE METRO / Ü.EĞT.ARŞ.HASTA
14YK ** YENİDOĞAN / ŞİLE YOLU - AYRILIKÇEŞME
15B *** TOPAĞACI MAHALLESİ / GÜZELTEPE - ÜSKÜDAR
15BK ** DERESEKİ / BEYKOZ - KADIKÖY
15TK ** TOKATKÖY - KADIKÖY
MR9 ** ÇAMLIK - AYRILIKÇEŞME

* Üsküdar istikametine giden ve Ümraniye Devlet Hastanesi Durağı’ndan geçen seferler

** Her iki istikamette de Ümraniye Devlet Hastanesi Durağı’ndan geçen seferler

*** Ümraniye Devlet Hastanesi önünden geçen seferler

Elmalıkent Yerleşkesi'ne Özel Araç ile Nasıl Gidilir?

Bağlarbaşı İstikametinden Geliş: Bağlarbaşı'ndan Ümraniye istikametine sol şeritten devam edilir. “F. S. M. Köprüsü-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe-Şile” tabelası takip edilerek Şile Otobanı’na çıkılır. Vecdi Diker ve Tantavi tunelini geçtikten sonra (ikinci tünel) “Ümraniye Eğt. ve Arşt. Hastanesi-Belediye” yol ayrımından sağa dönülür. Yolun sonunda “Ümraniye Eğt. ve Arşt. Hastanesi-K. Karabekir-Elmalıkent” istikametine doğru sola dönülür. Köprünün altından geçtikten sonra karşıya Gülten Sokağa girilir ve sağ istikamette bulunan Hanzade Sokağa geçilir. Hanzade Sokak bitince sağ istikamette bulunan Mandıra Caddesine girilir. Kavşaktan sol istikamete dönerek Atatürk Caddesine doğru ilerlenir. Cadde boyunca devam ederek sağ istikamette bulunan Üniversite Caddesine girilir. Cadde üzerinde 250 metre ilerleyerek sağda İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Elmalıkent Yerleşkesi’ne ulaşılır.

D-100 (E5) Edirne/Topkapı İstikametinden Geliş: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü geçerek 3 kilometre sonra “Sancaktepe-Çekmeköy-Çamlıca-Şile” sapağından çıkılır. Sol şeritte ilerlenip “F. S. M. Köprüsü-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe-Şile” tabelası takip edilerek Şile Otobanı’na çıkılır. Vecdi Diker ve Tantavi tunelini geçtikten sonra (ikinci tünel) “Ümraniye Eğt ve Arşt. Hastanesi-Belediye” yol ayrımından sağa dönülür. Yolun sonunda “Ümraniye Eğt ve Arşt. Hastanesi-K. Karabekir-Elmalıkent” istikametine doğru sola dönülür. Köprünün altından geçtikten sonra karşıya Gülten Sokağa girilir ve sağ istikamette bulunan Hanzade Sokağa geçilir. Hanzade Sokak bitince sağ istikamette bulunan Mandıra Caddesine girilir. Kavşaktan sol istikamete dönerek Atatürk Caddesine doğru ilerlenir. Cadde boyunca devam edilerek sağ istikamette bulunan Üniversite Caddesine girilir. Cadde üzerinde 250 metre ilerlenerek sağda İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Elmalıkent Yerleşkesi’ne ulaşılır.

Şile/Çekmeköy İstikametinden Geliş: Şile Otobanı’ndan “Ümraniye-Atakent- Eğt. ve Arşt. Hastanesi-K.Karabekir” istikametine doğru devam edilir. “Eğt. ve Arşt. Hastanesi-K.Karabekir-Elmalıkent” tabelasından çıkılarak Elmalıkent Caddesi doğru devam edilir. Sağ istikamette bulunan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Yerleşke duvarı takip edilerek Atatürk Caddesine çıkılır. 500 metre sonra Üniversite Caddesine doğru sağa dönülür. Cadde üzerinde 250 metre ilerleyerek sağda İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Elmalıkent Yerleşkesi’ne ulaşılır.

TEM Otobanı (E80) Edirne/Kavacık İstikametinden Geliş: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçtikten sonra “Çamlıca-Ümraniye-Üsküdar” çıkışından sağa doğru dönerek Şile Otobanı’na çıkılır ve “Ümraniye-Atakent- Eğt. ve Arşt. Hastanesi-K.Karabekir” istikametine doğru devam edilir. “Eğt. ve Arşt. Hastanesi-K.Karabekir-Elmalıkent” tabelasından çıkılarak Elmalıkent Caddesi doğru devam edilir. Sağ istikamette bulunan İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Yerleşke duvarı takip edelerek Atatürk Caddesine çıkılır. 500 metre devam ederek Üniversite Caddesine doğru sağa dönülür. Cadde üzerinde 250 metre ilerleyerek sağda İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Elmalıkent Yerleşkesi’ne ulaşılır.